073-7814402

מספר מקשר הסבר

אירועים קטנים במסעדה

אירועים פרטיים / עסקיים במסעדה שלנו זו המומחיות שלנו. המקום שלנו מותאם לעריכת מגוון אירועים, קטנים כגדולים וכמובן גם אירועים עסקיים ולכל מטרה.
צוות אירועים מותאם לפי כמות וסגנון האירוע יעמוד לרשותכם ולרשות האורחים.
התפריט – יותאם לכם אישית מתוך תפריט המסעדה ולבקשתכם במידה ויש צורך במנות ייחודיות כמו מנות צמחוניות, טבעוניות, ללא גלוטן וארוחות ילדים כמובן.

או היכנסו לאחת מן האפשרויות מטה לקבלת פרטים נוספים.

כמה סועדים נכנסים באירוע?

המקום שלנו מותאם לאירועים עד 150 מוזמנים בימים כתיקונם, בתקופה הנוכחית אנו עובדים בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול – בריאותכם חשובה לנו כמוה גם הצלחת האירוע שלכם.
בסופו של יום, אירוע מוצלח במסעדה הוא אירוע בו הצלחתם להפיק קצת מכל העולמות, מה זה אומר: זה אומר שלא התפשרתם על איכות האוכל כמובן ובפרה גדרה האיכות היא חובה!
שנית, לא התפשרתם על השירות ולבסוף האורחים שלכם הגיעו לבלות וליהנות יחד איתכם – תחשבו על זה – הזמנתם אותם למסעדה, לא עוד אולם אירועים של צ'ק וגמרנו.

אתם מוזמנים לבחור מה בא לכם לחגוג או לציין, האם אירוע פרטי משודרג ומסוגנן או אירוע עסקי יוקרתי? אנחנו מבטיחים לדאוג שכך או כך יהיה אירוע מוצלח והאוכל – כמובן משובח!

השאירו אצלנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-9398220

פרה גדרה

דילוג לתוכן